HAKKIMIZDA

DİREBEZEN HAKKIMIZDA

Direbezen Havacılık ve Yer Hizmetleri Turizm Seyahat Ticaret Ltd. Şti. 15.05.2009 tarihinde tur operatörlüğü, seyahat acenteliği, havacılık, hotel işletmeciliği ve güvenlik ana alanlarında kurumsal bir marka olarak Mustafa ÖKMEN tarafından ANTALYA’ da kurulmuştur.

Direbezen, adını Antalya – Manavgat İlçesi’nin Oymapınar Beldesinde Oymapınar Baraj suyunun altında kalan tarım arazilerinden alarak Oymapınar‘dan dünyaya açılan, sivil havacılık ve turizm alanında tescilli bir marka olmuştur. Direbezen Havacılık Ltd. Şti. 1989 yılından günümüze, turizm seyahat ve konaklama hizmetlerinde kazanılan tecrübelerimizin kurumsallaşmış halidir.

Kuruluş amacımız gelişen teknolojileri kullanarak evrensel kalitede hizmet vermeyi, turizm yoluyla farklı kültürlerin barışçıl biçimde yakınlaşmasına katkıda bulunarak , evrensel değerlerin tüm paydaşları için değerlerin korunarak geliştirilmesidir.

Direbezen Havacılık Ltd. Şti. 11.01.2010 tarihinde Lisans Numarası 6340 ileTürkiye Seyahat Acentaları Birliğine Katılarak ÖKMEN TRAVEL markası ile ulusal ve uluslar arası turizm alanındaki çalışmalarını başarı ile yürütmeye devam etmektedir.

BiletINFO.com, Direbezen Havacılık Ltd. Şti. iştiraki olup, günümüzün son internet ve yazılım teknolojileri kullanılarak kendi yurt içi – yurt dışı partnerleri ve alanında uzman kadrosu ile en lüx uçuş ve konaklama imkanlarını; hızlı, güvenilir ve kolay yoldan en ucuza müşterilerine sunmak amacı ile hazırlanmıştır.

    Saygı ile,
  • Direbezen Havacılık Ltd. Şti.
  • Mustafa ÖKMEN
  • Yönetim Kurulu Başkanı
whatsapp
telegram